Preaload Image
 •  Yönetim Sistemleri Politikası

   

  METAL MATRİS yönetimi ve çalışanları; Tel ve yatak yayı  üretimimizde yapılan her işte,  kaliteye, iş sağlığı ve güvenliğine önem verip, çevreyi koruyarak kalkınmayı hedeflemektedir.

  Bunun için kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemini tüm çalışanlarımızla benimseyerek, müşteri odaklı, sıfır iş kazası hedefiyle, hammadde ve doğal kaynakları en iyi şekilde kullanmak, atıkları en aza indirmek, kanuni yükümlüklerimizi yerine getirmek temel sorumluluğumuzdur.

  Paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini yasal şartlar, standart ve şartnameler doğrultusunda, kaliteden ödün vermeden tam olarak karşılamak, yurt içi ve yurt dışı rekabet ortamında kaliteli üretimi artırarak, tüm çalışanlarımızla birlikte sürekli iyileşmeyi sağlamak, mevcut müşterilerimize yenilerini eklemek prensibimizdir.

  Bilinen en iyi teknolojiyle, sürekli gelişerek, iş sağlığı ve güvenliğini en üst seviyede sağlamak, kirliliği kaynağında önlemek, ARGE ve inovasyon faaliyetlerine gereken önemi vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak şirket politikamızdır.